Centrum Kosmetologi Kirey w Gliwicach powstało z myślą o każdym z Was. Od 2012 roku świadczymy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie. Zwracamy uwagę na szczegóły oraz wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów. Do współpracy zaprosiliśmy wyłącznie najlepsze marki ze świata kosmetyki. Naszym celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej dbania o całe ciało oraz stosowania odpowiednich kosmetyków. Nasi pracownicy to kosmetolodzy z wiedzą, doświadczeniem oraz z ciągłą chęcią rozwoju. Wizyta w naszym salonie jest przyjemnością i niesamowitym relaksem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało,
  • wykonywanie manicure i pedicure,
  • udzielanie klientom porad kosmetycznych i dobór odpowiedniej pielęgnacji,
  • wykonywanie zabiegów z wykorzystaniem urządzeń kosmetycznych,
  • sprzedaż kosmetyków firm Klapp (autoryzowany gabinet) , Germaine de Capuccini
  • dbanie o wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku kosmetyczka/kosmetolog,
  • doświadczenie w wykonywaniu zabiegów pielęgnacyjnch na twarz i ciało,
  • doświadczenie w pracy na urządzeniach kosmetycznych,
  • budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • zaangażowanie, komunikatywność i otwartość na potrzeby klientów.

Przedłużanie rzęs, wykonywanie makijażu permanentnego, przekłuwanie uszu, obsługa programu Versum będzie dodatkowym atutem.

FIRMA OFERUJE:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia kierunkowe),
  • stabilną pracę w komfortowych warunkach,
  • pracę na produktach renomowanych marek - m.in. Klapp, Opi, Lycon, LPG,
  • miłą, przyjazną i rodzinną atmosferę.

CV prosimy wysyłać na podany adres email: gabinet@kirey.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"