PRACA

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG

OPIS STANOWISKA:
Do obowiązków osoby pracującej na stanowisku Kosmetyczka/Kosmetolog będzie należało:
·         Profesjonalne wykonywanie zabiegów na twarz oraz na ciało
·         Dobieranie odpowiedniej pielęgnacji domowej
·         Manicure i Pedicure
·         Obsługa maszyn kosmetycznych
·         Depilacja
·         Dbanie o wizerunek firmy

WYMAGANIA:
·         Doświadczenie na podobnym stanowisku
·         Wykształcenie kierunkowe
·         Wysoka kultura osobista, komunikatywność, miła aparycja
·         Kreatywność i zaangażowanie
·         Dyspozycyjność do pracy na pełnym etacie

OFERUJEMY:
·         Pracę w renomowanym miejscu
·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
·         Motywacyjny system wynagrodzenia
·         Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
·         Pracę na najwyższej klasy aparaturze i kosmetykach

CV prosimy wysyłać na podany adres email gabinet23@wp.pl