PRACA

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

KOSMETYCZKA/KOSMETOLOG

Zakres obowiązków:
*pielęgnacja twarzy i ciała
*manicure + pedicure
*depilacja
*obsługa sprzętu kosmetycznego
*sprzedaż kosmetyków

Oczekujemy:
*doświadczenia w pracy
*budowania i utrzymywania dobrych relacji z klientami
*komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej

**przedłużanie rzęs oraz wykonywanie makijażu permanentnego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
*umowę o pracę
*atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
*możliwość podnoszenia kwalifikacji
*stabilną pracę w komfortowych warunkach
*pracę na produktach renomowanych marek

CV prosimy wysyłać na podany adres email: gabinet@kirey.pl